WEŹ KSIĄŻKĘ NA FERIE!

Drodzy Uczniowie!
Biblioteka szkolna zachęca do udziału w szkolnej akcji „ Weź książkę na FERIE!”. Celem przedsięwzięcia jest promocja czytelnictwa poprzez umożliwienie uczniom wypożyczenia książek na czas ferii zimowych. Książki można wypożyczyć w dniach 5-9 lutego.
Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny w bibliotece szkolnej.

Na czas ferii zimowych polecamy do przeczytania m. in. następujące pozycje książkowe:
MAGICZNY DOMEK NA DRZEWIE (seria książek) autorstwa M. P. Osborne. Uwaga! Każdą książkę z serii można czytać niezależnie od pozostałych.
KURY Z GRUBEJ RURY, O KURZA TWARZ!, HIP,HIP,KURA! Pełna humoru, arcyzabawna seria książek J. Bednarek, uwielbianej i wielokrotnie nagradzanej autorki książek dla dzieci.
AMELIA I KUBA. Seria książek autorstwa R. Kosika. Uwaga! Każdą książkę z serii można czytać niezależnie od pozostałych.
SUPERCEPCJA ( seria książek) autorstwa K. Gacek. Uwaga! Każdą książkę z serii można czytać niezależnie od pozostałych.
BIURO ŚLEDCZE TROP SEKRET. Nowa seria detektywistyczna J. Jagiełło- uznanej autorki książek dla dzieci i młodzieży.
KLUB POSZUKIWACZY PRZYGÓD. Seria książek autorstwa A. Stelmaszyk.
STRAŻNIK KLEJNOTU, WSZYSTKIE ZAUŁKI PRZESZŁOŚCI, JEDEN DZIEŃ to przygody współczesnych nastolatków Uli i Felka, autorstwa K. Rygiel.

Zapraszamy do biblioteki !