„Patriotyczna Majóweczka”
Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja Mały Samorząd Uczniowski zorganizował uroczystą akademię pod nazwą „Patriotyczna Majóweczka”. W wydarzeniu aktywny udział wzięli uczniowie klas 2a i 2b, którzy przygotowali część artystyczną. Poprzez swoje występy przybliżyli społeczności szkolnej znaczenie tego ważnego święta oraz przekazali wartości patriotyczne, takie jak miłość do ojczyzny, szacunek dla historii i poczucie wspólnoty narodowej.













