Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

{multithumb}Ślubowanie uczniów klas pierwszych to już tradycja w naszej szkole. Co roku w październiku społeczność szkolna przyjmuje do swojego grona nowych uczniów. W tym roku uroczystość odbyła się 25 października, a hasłem przewodnim były słowa piosenki: Jesteśmy Polką i Polakiem… Kochamy Polskę z całych sił. Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny, a następnie ślubowały być dobrymi Polakami, sumiennie wypełniać obowiązki ucznia, dbać o dobre imię szkoły, a swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Dyrekcja wielkim ołówkiem pasowała wszystkie dzieci na uczniów. Dla uczestników uroczystości to wielkie wydarzenie.
Zdjęcia z uroczystości w galerii.

Sprawdź także...