Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

{multithumb}1 kwietnia 2019r. w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z rejonu włocławskiego.
Uczniowie odebrali z rąk Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty p. Marka Gralika zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata w konkursach przedmiotowych. Dwa, spośród 104 wręczonych zaświadczeń, przypadły uczniom naszej szkoły Martynie Kulińskiej – laureatce Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i Jackowi Obiale – laureatowi Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.
Podziękowania za opiekę nad laureatami odebrali również ich opiekunowie p. Renata Sieradzka i p. Iwona Pawlak.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 mt_gallery: Gala laureatów konkursów przedmiotowych

Sprawdź także...