Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ZASŁUŻONE NAGRODY DLA „NASZEJ” OLGI Z KL. VIID

{multithumb}W ostatni wtorek maja Olga Nagala miała zaszczyt odebrać z rąk Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty – p. Marka Gralika gratulacje i zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego w roku szkolnym 2017/2018. Uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych odbyła się w Toruniu.
Natomiast w miniony czwartek znalazła się w gronie dwudziestu uzdolnionych uczniów wyłonionych z włocławskich szkół i na uroczystości w Urzędzie Miasta Włocławek odebrała Stypendium Prezydenta Miasta Włocławek – p. Marka Wojtkowskiego.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym!

Gala w Toruniu

 mt_gallery: Gala w Toruniu

   

Gala we Włocławku

 mt_gallery: Gala we Włocławku (foto. UM Włocławek)

Sprawdź także...