Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Zaproszenie do biblioteki szkolnej na wystawę „Znani polscy twórcy wierszy dla dzieci” oraz do udziału w quizie dla klas I i II .

                                          Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Poezji, biblioteka szkolna w ramach przedsięwzięcia pod hasłem „Zaprzyjaźnij się z poezją” zaprasza do obejrzenia wystawy pt. Znani polscy twórcy wierszy dla dzieci. Wystawę można obejrzeć w dniach 19- 27 marca w godzinach pracy biblioteki szkolnej. Dodatkowo każdy uczeń z klas I i II może wziąć udział w quizie na temat znajomości autorów wierszy dla dzieci.

                              Zadanie jest proste. Wystarczy, że w dniu 22 marca ( najbliższy piątek) przyjdziesz do biblioteki szkolnej w godz. 8.00- 14.00, wypożyczysz książkę z poezją dla dzieci i pobierzesz kartę konkursową. Zadanie polega na podaniu imion i nazwisk autorów wymienionych wierszy. Uzupełnioną i podpisaną kartę konkursową przynieś w poniedziałek- 25 marca do biblioteki i wrzuć do oznaczonej skrzynki. Wśród wszystkich, którzy poprawnie uzupełnią kartę konkursową zostanie rozlosowanych 10 nagród- niespodzianek.

      Losowanie nagród odbędzie się w dniu 26 marca ( wtorek) na długiej przerwie ( 11.20 – 11.40 ) w bibliotece szkolnej.

                                                                                                                                                                                                                                                Zapraszamy!

 

Sprawdź także...