Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU KONKURSU „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”

Zakończył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Wielka Liga Czytelników”. Test kwalifikacyjny pisało 25 uczniów z klas 1-4 oraz 10 uczniów z klas 5-8. Podsumowanie szkolnego etapu miało na celu wyłonienie 3 osób z każdej kategorii wiekowej, które będą reprezentować szkołę w etapie powiatowym. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu było uzyskanie minimum 80 punktów z testu kwalifikacyjnego. W kategorii klas 1-4 taki wynik zdobyło 11 osób, a w klasach 5-8 trzech uczniów. Naszą szkołę w etapie powiatowym reprezentować będą następujące osoby: Marek Gołębiewski (IVc), Oskar Czarnecki (IIIb) i Amelia Urbańska (IVe); Janusz Wojciechowski (VIc), Aleksandra Szulc (VIIe) i Mateusz Syska (VIIIb). Uczestnicy muszą wykazać się znajomością książek: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” Justyny Bednarek oraz „Pan Samochodzik i niesamowity dwór” Zbigniewa Nienackiego. Etap powiatowy odbędzie się 28 lutego 2019 roku. 
Zdjęcia w galerii.
    

Sprawdź także...