Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR

{multithumb}{multithumb}Niech nie zwiedzie Was nazwa! Bóbr to nie tylko jeden z najbardziej pasjonujących gryzoni występujących w Europie, ale też świetna okazja do rozwoju oraz do zdobycia cennej wiedzy, doświadczeń i umiejętności, które mogą być następnie wykorzystane jako narzędzie szybszej i skuteczniejszej nauki, ale też przy edukowaniu przyszłych specjalistów – informatyków, programistów i innych zawodów wykorzystujących nowoczesne oprogramowanie i technologię informacyjną i komunikacyjną.

W listopadzie odbyła się XIV edycja Konkursu Informatycznego BÓBR. Naszą szkołę reprezentowali:

– kategoria skrzat (klasy I-III): Szymon Górski (IIId)

– kategoria benjamin (klasy IV-VI): Alicja Lisiecka (VIe), Mateusz Przybysz (VIe) i Kacper Maciejewski (Ve)

– kategoria junior (klasy VII-VIII): Kacper Centkowski (VIIb), Oliwia Ciesielska (VIIb), Hubert Gliński (VIIb), Gabriela Ferner (VIIc), Jakub Lewandowski (VIIc), Oliwier Makowski (VIIc), Zuzanna Paciej (VIIc), Adam Szymczak (VIIc), Igor Trzeciak (VIIc), Janusz Wojciechowski (VIIc) i Jacek Obiała (VIIIc)

Miło nam poinformować, iż Szymon Górski z klasy IIId został laureatem III miejsca w kategorii skrzat, Mateusz Przybysz zdobył wyróżnienie w kategorii benjamin, a Jacek Obiała został laureatem I miejsca w kategorii junior. 

Pozostałym BOBROM, tym razem nie udało się znaleźć na podium, ale równie mocno im gratulujemy! Brakowało tak niewiele … 

Uroczyste zakończenie planowane jest na 6 marca w auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uczniowie odbiorą dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk prof. Macieja M. Sysło.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim BOBROM!

mt_gallery: bob

Sprawdź także...