Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WYNIKI KONKURSU Z HISTORII DLA KLAS IV

Szkolny Konkurs Historyczny dla klas czwartych przedstawiający dzieje Polski i narodu polskiego od początku istnienia naszego państwa do czasów nowożytnych z uwzględnieniem wybitnych postaci zakończył się licznymi sukcesami uczniów. Dyplomy i nagrody za wysokie wyniki uzyskali następujący uczniowie:
I miejsce: Julia Biłyk klasa IVD;
II miejsce: Małgorzata Biłyk klasa IVD, Maja Fortuna klasa IVE, Krzysztof Maciejewski klasa IVE, Mikołaj Nagala klasa IVB, Lena Palke klasa IVE, Michał Polański klasa IVE;
III miejsce: Alicja Puchalska klasa IVA;
Wyróżnienia: Marek Gołębiewski klasa IVC, Alan Kaźmierczak klasa IVD, Natalia Krawczyk klasa IVE, Adam Mikucki klasa IVF, Nikola Palińska klasa IVF, Anna Pawlak klasa IVF, Jakub Stępień klasa IVF, Klaudia Syska klasa IVF.
Gratulujemy!!!

Sprawdź także...