Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WYNIKI KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „POCZTÓWKA DO ŚW. MIKOŁAJA”

{multithumb}W grudniu, gdy strojne choinki skrzą się feerią barw i zaczynają wygrywać na strunach igieł zielone nutki radości, biała magia wznieca żar dziecięcych pragnień. Dzieci powierzają św. Mikołajowi swoje najskrytsze marzenia z przekonaniem, że sinobrody, pogodny staruszek je spełni, ale czasem zapominają skreślić do niego choćby kilka słów, dlatego przez szkolną bibliotekę został ogłoszony konkurs literacko-plastyczny dla uczniów klas IV i V pt. „Pocztówka do św. Mikołaja”. Dwadzieścia czworo dzieci uruchomiło swoją wyobraźnię i zaprojektowało przepiękne kartki świąteczne, a następnie odmalowało na nich pędzlem słowa swoje prośby skierowane do czarodzieja ludzkich marzeń.
Nadeszła chwila, by ogłosić zwycięzców konkursu.
I miejsce – Albert Górecki (kl. IVc) i Jakub Śniegoski (kl. Va)
II miejsce – Aleksandra Komorowska (kl. IVf) i Alicja Puchalska (kl. IVa)
III miejsce – Klaudia Syska (kl. IVf) i Natalia Wojtyszyn (kl. IVa)
Laureatom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom konkursu składamy gorące podziękowania za wkład włożony w wykonanie pocztówek i życzymy kolejnych wyzwań artystycznych oraz wielu sukcesów.

 mt_gallery: Pocztówka do św. Mikołaja

Sprawdź także...