Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WRĘCZENIE NAGRÓD – POŁUDNIE – MOJA DZIELNICA…

{multithumb}30 maja 2019r w Nadleśnictwa Włocławek, przy ul. Ziębiej 13, odbył się piknik pt. „Dzień Dziecka w Nadleśnictwie”, w trakcie którego zostały wręczone nagrody, wyróżnienia i podziękowania w konkursie „Południe – moja dzielnica, mała stolica”.
Nagrody otrzymali:
W kategorii Wiersz ex aeguo: I miejsce zajęli: Małgorzata Biłyk IVd, Julia Biłyk IVd, Maciej Marciniak VIb.
W kategorii Fotografia: I miejsce: Nel Królikowska VIc, II miejsce Ramigiusz Antonowicz Ve, Natalia Lewandowska Vb, III miejsce: ex aeguo: Zofia Domeradzka VIb,Gabrysia Ferner VIc, Wyróżnienie: Natalia Krawczyk IVe.
W kategorii Forma przestrzenna: I miejsce: Pola Kolczyńska Ie.
Gratulujemy!!!

mt_gallery: Południe - moja dzielnica, mała stolica

Sprawdź także...