Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WIZYTA PRZEDSTAWICIELA STRAŻY POŻARNEJ

{multithumb}Dnia 13.06.2018r. klasy IIa i IIb odwiedził przedstawiciel Straży Pożarnej. Celem spotkania było przeprowadzenie rozmowy dotyczącej tematyki bezpieczeństwa pożarowego oraz zapobiegania powstawaniu pożarom – w szkole, domu, na podwórku, czy w innych miejscach, a także w jaki sposób informować straż pożarną o zaistniałym niebezpieczeństwie. Uczniowie byli bardzo zainteresowani tematem, a także chętnie dzielili się swoją wiedzą. Dużą ciekawość wzbudził też sprzęt ochrony osobistej strażaka, dzieci z ciekawością przymierzały się do tej roli. To było bardzo interesujące spotkanie.

 mt_gallery: Wizyta przedstawiciela Straży Pożarnej

Sprawdź także...