Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Do 13.III.2020 trwa I etap Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Wielka Liga Czytelników”. Po tym terminie prace konkursowe nie będą przyjmowane. Osoby, które zaliczą 10 testów, przystępują do II etapu – testu kwalifikacyjnego, który odbędzie się 27.III.2020 ( piątek) w szkole, bez udziału rodziców i bez tekstu konkursowej książki. Godzina i miejsce podane będą w późniejszym terminie.

Tytuły książek do testu kwalifikacyjnego:

Klasy 1-4                M. Kownacka „Rogaś z Doliny Roztoki”

Klasy 5-8                 H. Ożogowska „Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek”

Uczniowie, którzy napiszą najlepiej test ( po trzech z każdej kategorii wiekowej), będą reprezentować szkołę w kolejnym etapie konkursu na szczeblu powiatowym.

Sprawdź także...