Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

VI RAJD ROWEROWY

18 maja (sobota) w godz. 9.45-14.00 organizujemy sportową imprezę z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli – VI Rajd Rowerowy. Impreza zostanie zorganizowana w ramach realizacji projektu Z RODZINĄ PO ZDROWIE! sfinansowanego z grantu TESCO w ramach V edycji Ogólnopolskiego Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Mali i duzi wyruszą w 20 kilometrową trasę, by po ponad półtoragodzinnej jeździe dotrzeć nad Jezioro Czarne a tam aktywnie wypocząć w WakeParku oraz wziąć udział w pikniku – zjeść smaczną grochówkę z kotła, żurek i obejrzeć liczne pokazy nawiązujące do zdrowia. Informacje szczegółowe:

  1. Zbiórka przed szkołą – godz. 9.30 (wyruszamy ok. 9.45).
  2. Długość trasy rowerowej – ok.20 km.
  3. W rajdzie może wziąć udział każdy uczeń klas 0-VIII, z tym, że uczniowie z klas 0-III muszą zapisywać się z dorosłym opiekunem (rodzice, dziadkowie, pełnoletnie rodzeństwo).
  4. Na mecie przy Jeziorze Czarnym piknik: grochówka z kotła, żurek, pokazy ratownictwa wodnego, karate i piłki ręcznej, nauka pierwszej pomocy, porady dietetyka i trenerów personalnych, ergometr wioślarski, finał konkursu kulinarnego oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych. 
  5. Zapisy (uczniów, rodziców i nauczycieli) do 14 maja 2019r. do godz. 14.00 u p. Andrzeja Karczewskiego lub p. Marii Muras. 
  6. Uczniowie klas 0-III biorący udział w rajdzie będą mieli prawo zrezygnowania z rajdu na każdym etapie.
  7. Każdy uczestnik rajdu jest zobowiązany wyrazić zgodę na postanowienia regulaminu rajdu, a także uzyskać zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w tej imprezie.
  8. Regulamin można pobrać z naszej strony lub w sekretariacie. Wypełniony formularz należy oddać do wtorku 14 maja.

Sprawdź także...