Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

VI RAJD ROWEROWY – uwaga zmiana kierunku trasy i miejsca pikniku

Szanowni Państwo!
18 maja (sobota) w godz. 9.45-14.00 odbędzie się zgodnie z planem VI Rajd Rowerowy – impreza z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli. Zmieni się jednak kierunek trasy, będziemy jechali lasami w stronę jez. Łuba, a nie Jeziora Czarnego, jak wcześniej planowaliśmy. Długość trasy bez zmian – ok. 20 km. W trakcie postoju, na jeziorze Łuba odbędą się pokazy ratownictwa wodnego WOPR, a po nich wszystkie grupy uczestników udadzą się do Parku Edukacyjnego i Ośrodka Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa we Włocławku przy ulicy Ziębiej 13. Tam będzie nasza meta i finał rajdu – piknik z poczęstunkiem (grochówka z kotła i żurek) oraz zaplanowane atrakcje. Regulamin rajdu bez zmian. A oto poniżej jeszcze raz zaktualizowany przebieg rajdu:

Informacje szczegółowe:

  1. Zbiórka przed szkołą – godz. 9.30 (wyruszamy ok. 9.45).
  2. Długość trasy rowerowej – ok.20 km. 
  3. W rajdzie może wziąć udział każdy uczeń klas 0-VIII, z tym, że uczniowie z klas 0-III muszą zapisywać się z dorosłym opiekunem (rodzice, dziadkowie, pełnoletnie rodzeństwo).
  4. Na mecie, w Parku Edukacyjnym i Ośrodku Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa we Włocławku, piknik: grochówka z kotła, żurek, nauka pierwszej pomocy, porady dietetyka i trenerów personalnych, ergometr wioślarski, finał konkursu kulinarnego oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych. 
  5. Zapisy (uczniów, rodziców i nauczycieli) do 14 maja 2019r. do godz. 14.00 u p. Andrzeja Karczewskiego lub p. Marii Muras. 
  6. Uczniowie klas 0-III biorący udział w rajdzie będą mieli prawo zrezygnowania z rajdu na każdym etapie. 
  7. Każdy uczestnik rajdu jest zobowiązany wyrazić zgodę na postanowienia regulaminu rajdu, a także uzyskać zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział w tej imprezie.
  8. Regulamin można pobrać z naszej strony lub w sekretariacie. Wypełniony formularz należy oddać do wtorku 14 maja.

Sprawdź także...