Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

TURNIEJ O MISTRZOSTWO WŁOCŁAWKA W UNIHOKEJU

{multithumb}7 listopada odbył się turniej o Mistrzostwo Włocławka w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Rywalizowało dziewięć drużyn podzielonych na dwie grupy. W naszej szkole spotkały się ze sobą reprezentacje szkół: SP7, Zespół Szkół Muzycznych , SP2, SP22 i SP20.
Nasza ekipa wygrała kolejno z: SP7 – 5:0, ZSM – 3:0, SP2 – 3:2, SP22 3:2.
W półfinale „Dwudziestka” uległa drużynie SP19 1 : 0.
W meczu o trzecie miejsce nasi unihokeiści pokonali SP2 5:2.
Mistrzem Włocławka została ekipa 19, która zwyciężyła w finale SP11 1:0.
Reprezentanci: Piotr Szulc 5e, Marcel Kwiatkowski 5e, Patryk Glonek 5e, Damian Strzelecki 5f, Mateusz Żołędowski 5f, Mateusz Ferner 6c, Kacper Lewandowski 6c, Wiktor Zasada 6c, Michał Gajewski 7b. Opiekun: Marek Obielecki.
Gratulujemy brązowego medalu!

Zdjęcia z turnieju w galerii.

 

mt_gallery: Turniej o Mistrzostwo Włocławka w unihokeju

Sprawdź także...