Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

SUKCESY PLASTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

{multithumb}W konkursie plastycznym pt. „Świat to muzyka” organizowanym przez Szkołę muzyczną im. Czesława Niemena we Włocławku, wyróżnienie otrzymał uczeń Maciej Marciniak z klasy VIb. Pracę wykonał pod kierunkiem p. Agaty Dąbrowskiej-Janiak. Kolejnym konkursem plastycznym, w którym nasi uczniowie odnieśli sukces był organizowany przez CKZiU we Włocławku konkurs pt. ”Magiczne słowa”.
Nagrody otrzymali: Natalia Krawczyk – kl. IVe III miejsce, Julia Biłyk – kl. IVd wyróżnienie, Małgorzata Biłyk – kl. IVd wyróżnienie, Maciej Marciniak – kl. VIb wyróżnienie.
Gratulujemy wychowawcom za motywowanie uczniów do wzięcia udziału w konkursie, a także p. Agacie Dąbrowskiej–Janiak za kształcenie młodych talentów.

Magiczne słowa

mt_gallery: Magiczne słowa

Świat to muzyka

mt_gallery: Świat to muzyka

Sprawdź także...