Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PREZENTY DLA NUKI

{multithumb}Ogromne podziękowania dla uczniów z klasy 6c, rodziców oraz wychowawczyni Pani Iwony Pawlak za przekazanie świątecznej paczki dla niepełnosprawnej Nuki, podopiecznej Stowarzyszenia Profutrzaki – Centrum Edukacji Prozwierzęcej. Młodzież z potrzeby serca włączyła się w pomoc i udowodniła, że każdy może czynić dobro, jeśli tylko chce.
Nuka jest sunią, która jeździ na wózeczku, nie ma tylnych łapek i nosi pieluszki. Ma również chore nerki, dostaje leki i kroplówki. Zużywa 10 pieluszek dziennie, więc każda paczuszka jest ogromnym wsparciem. Uczniowie przekazali także body i karmę dla kotków. Piękna i wzruszająca niespodzianka. Razem zawsze można więcej. Brawo za wielkie serducha i empatię

 mt_gallery: Prezenty dla Nuki

Sprawdź także...