Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PREDATOR GAMES 2023

plakat predator 03 2023v22{multithumb}Nasza szkoła została przyjęta do pierwszej edycji ogólnopolskich zawodów w e-sportach Predator Games 2023. Do 27-go marca będziemy kompletować reprezentację szkoły w następujących grach:
 
FORTNITE – 4 osoby
ROCKET LEGUE – 4 osoby
SZACHY – 2 osoby
LEAGUE OF LEGENDS – 6 osób 
 
   Jeżeli będzie więcej chętnych przeprowadzimy eliminacje szkolne. Zawodnicy muszą mieć 13 lat i spełniać inne wymogi zawarte w regulaminie (m. in. posiadać skrzynkę poczty elektronicznej). Zgłoszenia z zaznaczeniem gry należy kierować pod adres: andrzej.karczewski@zsp1.pl lub e-dziennikiem.
   Rozpoczęcie rozgrywek ogólnopolskich 31-go marca, zakończenie 27-maja 2023 roku. Szczegóły znajdziesz na stronie turnieju: https://predatorgames.pl/.
Zapraszam!
Andrzej Karczewski
(szkolny koordynator) 

 

 

Sprawdź także...