Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

POPISZ SIĘ TALENTEM

{multithumb}W kwietniu 2018 roku uczennica ZSP nr 1 we Włocławku Elżbieta Lewandowska wzięła udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem” i została jego laureatką. Nagrodą główną jest debiut literacki.
Siódmoklasistka właśnie otrzymała książkę pokonkursową, w której znajduje się 30 opowiadań uczniów – laureatów konkursu. Wszystkie teksty zostały pięknie zilustrowane i wydane w tomie pt. „Tajemnicza wyprawa”, ponieważ głównymi bohaterami opowiadań jest superrodzeństwo – Ela i Wojtek – którzy podróżują po Polsce i przeżywają niesamowite przygody. A każda historia jest inna.
To pierwszy ważny krok na drodze do rozwijania talentu literackiego. Gratulujemy młodej pisarce i życzymy dalszych sukcesów!

(fot. Nowa Era)

  

Sprawdź także...