POMOC DLA KUBUSIA
{multithumb}Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji charytatywnej na rzecz chłopca, którego brat uczęszcza do naszej szkoły. Chłopczyk ma niecałe dwa lata, a już musi się zmierzyć z ciężką chorobą, jaką jest rak. Leczenie chłopca jest bardzo drogie dlatego prosimy o pomoc w zebraniu potrzebnej sumy (kilkadziesiąt tysięcy złotych).
POMAGAĆ MOŻNA NA KILKA SPOSOBÓW
AUKCJA na Facebook – można licytować lub przeznaczyć do licytacji przedmioty oraz usługi,
- WPŁATA na konto poprzez:
- a)pl(do 18 grudnia)
- b)pl
- W NASZEJ SZKOLE
w dniach 29.11-06.12 zostanie przeprowadzona zbiórka w klasach
O POZOSTAŁYCH AKCJACH NA RZECZ CHOREGO KUBUSIA ORGANIZOWANYCH W NASZEJ SZKOLE BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO
PROSIMY O WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJE
LICZY SIĘ KAŻDY GROSZ
UDOSTĘPNIAJMY TEŻ POST NA FACEBOOK
WARTO POMAGAĆ













