Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

PIOTREK DRUGI W E-WARCABY

{multithumb}Aż dwa turnieje odbyły się w ostatni weekend w ramach PUCHARU POLSKI GIER EDUKACYJNYCH ONLINE. Doskonale w niedzielnych zmaganiach warcabowych spisał się Piotr Szulc z klasy 8e, zajmując II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali ponadto: Mateusz Przybysz (również z 8e), Kacper Maciejewski (7e), oraz Lena Lipińska i Adam Grzybowski (oboje z 4c). W sobotnim turnieju w domino z naszych uczniów najlepiej zagrał Kacper Maciejewski (7e) plasując się na VII miejscu, a na dalszych pozycjach uplasowali się: Adam Grzybowski (4c), Karol Dombrowski (7c) oraz Lena (4c) i Tymek (1c) Lipińscy.

   Następne zawody z tego cyklu odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 10.45 na portalu kurnik.pl – będzie to turniej w scrabble – literaki.

Sprawdź także...