Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2018

{multithumb}18 października 2018r. w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie z klas IV – VIII prezentowali wybrany przez siebie zawód. Scenki, prezentacje multimedialne, filmy czy wywiady z osobami wykonującymi różne zawody przybliżyły społeczności szkolnej predyspozycje, cechy charakteru czy umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu. Uczniowie mogli poznać zawód ratownika medycznego, cukiernika, strażaka, policjanta czy programisty komputerowego. Wszystkim uczniom i ich rodzinom oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie prezentacji dziękujemy bardzo.
Oto niektóre z prezentowanych zawodów.
Zobacz wybrane prezentacje przygotowane przez uczniów.

 mt_gallery: Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018

Sprawdź także...