Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT ANIOŁKOWE GRANIE

     Każdy z nas ma w domu rzeczy, które odkłada na półkę mówiąc „Przyda się”. Często zapominamy o tych przedmiotach i z upływem czasu stają się one nam niepotrzebne.  Mamy teraz okazję pozbyć się tych przedmiotów, a przy okazji pomóc w realizacji Ogólnopolskiego Projektu „Aniołkowe granie”. Głównym celem tego projektu jest pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie wychowują się w swoich rodzinach (objętych opieką w rodzinach zastępczych, Rodzinnych Domach Dziecka, Centrum Opieki Nad Dzieckiem).  Od 1 do 20 października można takie rzeczy przynosić do nas:

PP6 – do pani Anny Jastrzębowskiej

SP20 – do pani Ilony Dykiert (sala 1C)

    

Zebrane przedmioty będą wystawione na

„Kiermaszu przydasiek”,

który odbędzie się 22.10.2019r.

W holu głównym ZSP1

Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź także...