Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA FILMIK EDUKACYJNY

UWAGA !!! KONKURS MATEMATYCZNY!!!
Chciałeś kiedyś zostać filmowcem i zdobyć statuetkę OSKARA – nic prostszego!
Jeśli jesteś uczniem klas 7 – 8, jesteś kreatywny, masz ciekawe pomysły i lubisz dzielić się swoją wiedzą z innymi weź udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE NA FILMIK EDUKACYJNY „MATEMATYKA WOKÓŁ NAS”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu w programie grantowym mPotęga. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu krótkometrażowego filmiku edukacyjnego tematycznie nawiązującego do tematu. W konkursie mogą brać udział filmiki, do których materiał filmowy został nagrany samodzielnie przez twórców za pomocą aparatu fotograficznego, kamery, telefonu komórkowego, tabletu, iPhona, smartfona itp. Filmiki można edytować w dostępnych programach do edycji wideo, lecz nie może być dziełem profesjonalisty. Termin składania prac upływa z dniem 7 listopada 2018r. Wszystkie szczegóły znajdziesz w REGULAMINIE KONKURSU. Dla uczestników przewidziane są dyplomy, a dla zwycięzców nagrody rzeczowe.
Projekt dofinansowała Fundacja mBanku.
Załączniki: REGULAMIN KONKURSU i OŚWIADCZENIA UCZESTNIKÓW.

Sprawdź także...