MAGIA ŚWIĄT
{multithumb}20 grudnia 2018r. społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 miała okazję obejrzeć przedstawienie wigilijne „Magia świąt”, przygotowane pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 „Wespół” przez nauczycieli z gościnnym udziałem rodziców.
{youtube}g2v3vugNgYg{/youtube}













