Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MACIEK ZDOBYŁ SREBRNY MEDAL!

{multithumb}Uczniowski Klub Sportowy „PRESTO” był organizatorem II Turnieju Warcabów 100-polowych. Naszą szkołę reprezentowało dwudziestu jeden warcabistów, spośród których najlepiej spisał się Maciek Dębowski (4d) zajmując w kategorii klas IV – VI drugie miejsce. Na dalszych miejscach zawody ukończyli: Marta (2b) i Robert (1d) Andrzejewscy, Nina (4a) i Wojtek (6b) Kamińscy, Julia (8c) i Adrian (6c) Grzywińscy, Szymon Mistera (2b), Bartosz Bicz (2b), Martyna Rutkowska (3a), Mikołaj Lewandowski (4a), Kacper Maciejewski (4e), Piotr Szulc (5e), Mateusz Przybysz (5e), Zuzia Szymańska (6a), Maja Golasińska (6a), Kasia Piątek (6a), Marysia Łukasik (6a), Krzyś Siemianowski (6c), Jakub Komorowski (6c) i Paulina Rakowska (8c).
Fotorelacja: wloclawek.naszemiasto.pl

Sprawdź także...