LUTY 2016

Tematy przewidziane do realizacji w świetlicy:

• Dbamy o skrzydlatych przyjaciół
• Walentynki
• Ruch to zdrowie
• Nasze ręce potrafią wszystko

Wróciliśmy z zimowego wypoczynku. Udało się nam, bo podczas ferii był śnieg i mróz. Mogliśmy więc spędzać czas na świeżym powietrzu i uprawiać zimowe sporty. Po powrocie dzieci były bardziej aktywne podczas zabaw i różnych zajęć. Chętnie też odrabiały zadane lekcje. Zmieniliśmy dekoracje w salach świetlicy wykorzystując prace dzieci. Wychowawcy wraz z uczniami przygotowali kartki i dekoracje świąteczne na Kiermasz wielkanocny organizowany w naszej szkole podczas drzwi otwartych. Dnia 24 lutego gościliśmy w świetlicy mamę naszych wychowanków, Szymona i Adasia, która przeprowadziła doświadczenia chemiczne. Dzieci były zachwycone pokazem.

Kontynuowane były warsztaty psychoedukacyjne, prowadzone przez p. Mariolę Sobocińską. W ramach programu „W kręgu uśmiechu”.

Zdjęcia w galerii.

{youtube}oeD_fTH6odA{/youtube}