Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KUBA NAJLEPSZY, NATALIA TRZECIA W HALI MISTRZÓW

{multithumb}Stowarzyszenia EUROINTEGRACJA było organizatorem Wielkiego Turnieju Rekreacyjno-Sportowego z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę, który odbył się w sobotę 10-11-2018 w Hali Mistrzów. Z jedenastoosobowej reprezentacji naszej szkoły najlepiej spisał Kuba Śniegoski (5a), który stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii do 12 lat. Natalia Piątkowska (6a) zajęła trzecie miejsce w kategorii do 18 lat. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Franciszek Grube i Mikołaj Lewandowski (obaj 4a), Michał Dudziński (5a), Dominik Białkowski (6a), oraz drużyna koszykarzy w składzie: Mikołaj Kozłowski, Szymon Mosakowski, Michał Lewandowski, Kuba Sosna-Ziemiński (wszyscy 6a), Bartek Sudomir (5d), która zajęła IV miejsce.
GRATULUJEMY!

 mt_gallery: Wielki Turniej Rekreacyjno-Sportowy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Sprawdź także...