Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KONKURS NADLEŚNICTWA „DOKARMIAMY PTAKI I INNE ZWIERZĘTA”

{multithumb}Dnia 16 kwietnia 2018r. został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez Nadleśnictwo Włocławek „Dokarmiamy ptaki i inne zwierzęta”. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody.
W kategorii klas 1-3:
I miejsce zajął Mikołaj Pawłowski z kl. IIIb (opiekun Danuta Janiszewska), III miejsce Szymon Mistera z kl. Ib (opiekun Ewa Półtorak), a wyróżnienia otrzymali Ola Żydowo z kl. Ib (opiekun Ewa Półtorak), Mikołaj Nagala z kl. IIIb (opiekun Danuta Janiszewska), Zuzanna Łukasik z kl. IIId (opiekun Ewa Szołtysek) oraz Anna Lewandowska z kl. IIb (opiekun Katarzyna Sadowska).
W kategorii klas 4-7:
II miejsce zajęła Maja Bednarska z kl. IVc (opiekun Marzena Kukucka), III miejsce Gabriela Ferner z kl. Vc (opiekun Katarzyna Centkowska). Uczniowie klasy Vc Maciej Marciniak i Nel Królikowska otrzymali wyróżnienie (opiekun Katarzyna Centkowska).
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 mt_gallery: Konkurs Nadleśnictwa „Dokarmiamy ptaki i inne zwierzęta”

Sprawdź także...