Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KONCERT MUZYKI POWAŻNEJ

{multithumb}W dniu 4 stycznia, w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi, gościliśmy w świetlicy Natalię Kapuścińską- uczennicę II klasy Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku. Pasją Natalii jest muzyka poważna i gra na fortepianie, który jest jej ulubionym instrumentem. Dziewczynka jako najmłodsza pianistka ze szkoły, reprezentuje ją na konkursach i koncertach organizowanych w różnych miejscach kraju.

Natalia zaskoczyła wszystkich swoją ogromną wiedzą muzyczną oraz przepiękną grą… Zaprezentowała się w utworach najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej. Jej mini-koncert został nagrodzony ogromnymi brawami.

Zdjęcia w galerii.

  

Sprawdź także...