Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Kampania społeczna z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski ” Ja nie widzę Ciebie-Ty zobacz mnie”.

Zobacz obraz źródłowy

W dniach 12.10.2022-19.10.2022r. kolejny już raz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bydgoszczy zaprasza do udziału w kampanii społecznej z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski ” Ja nie widzę Ciebie-Ty zobacz mnie”. Ośrodek w tym roku obchodzi swoje 150-lecie, współpracujemy z nim od kilku lat. Dlatego też prosimy o to, aby chętni uczniowie wykonali laurki przestrzenne, napisali życzenia, listy lub nagrali życzenia z pozdrowieniami dla uczniów i pracowników ośrodka. 

Wykonane prace proszę przynosić do 

Pani Lidii Wysockiej sala 7a

oraz Anety Suskiej sala 103b

Z góry bardzo dziękujemy za włączenie się do akcji. 

Sprawdź także...