Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

„JAŚ I OLA OSZCZĘDZALI – NO I W GÓRY POJECHALI”

{multithumb}Jak wszyscy zapewne wiemy miesiąc październik promuje ideę oszczędzania! Dzień oszczędzania przypada na 31 października, ma on za zadanie wyrobić w młodych ludziach dobre nawyki. Uczniowie naszej szkoły przygotowali z tej okazji wystawę plakatów dotyczącą wielu sposobów oszczędzania, prezentacje multimedialne, uczestniczyli w warsztatach „Jak racjonalnie gospodarować swoimi zasobami finansowymi” oraz brali udział w szkolnym konkursie na najciekawszy album dotyczący tego tematu. Odbyła się również wycieczka do Banku PKO S. A. Wszystkie te inicjatywy zostały podjęte w ramach programu mPotęga.
Niebawem ogłosimy zwycięzców konkursu! Zapraszamy do galerii!

 mt_gallery: Październik miesiącem oszczędzania

Sprawdź także...