Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

II MIEJSCE CHŁOPCÓW W UNIHOKEJU!

{multithumb}Zdobyciem drugiego miejsca przez ekipę „Dwudziestki” zakończyły się zmagania unihokeistów włocławskich szkół rywalizujących o tytuł Mistrza Miasta w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W meczu finałowym padł remis 2:2, lepszymi egzekutorami rzutów karnych okazali się uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych, wygrywając 2:0.

  

Reprezentacja prowadzona przez Marka Obieleckiego na drodze do finału pokonała kolejno: SP 19 – 2:1, G7 – 1:0, SP 18 – 1:0.
W meczu półfinałowym ekipa SP 20 zremisowała z SP 22 2:2. Po serii rzutów karnych nasi chłopcy zwyciężyli 2:0.
Skład „srebrnej” drużyny: Tobiasz Wyborski 8b, Wiktor Kunkel 8b, Łukasz Lenkiewicz 8c, Jan Dąbrowski 8d, Bartosz Grzybowski 7a, Jakub Ostróżka 7b, Stanisław Piotrowski 7b, Marcel Glonek 7c, Szymon Gallus 7d.

mt_gallery: Turniej unihokeja chłopców o Mistrzostwo Włocławka

Sprawdź także...