Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

DEBIUT LITERACKI NASZEJ UCZENNICY

Z radością informujemy, że nasza uczennica – Elżbieta Lewandowska z klasy VId została laureatką II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „POPISZ SIĘ TALENTEM” 2018.
Jej opowiadanie pod tytułem „Ukryte moce” ukaże się w pięknie zilustrowanej książce zawierającej 30 najlepszych opowiadań wyłonionych przez profesjonalne jury – po 15 opowiadań z dwóch grup wiekowych (klasy I-III oraz klasy IV-VII).
Jak wypowiada się jeden z jurorów (Rafał Witek, pisarz)
Opowiadania nadesłane przez dzieci zachwyciły nas barwnością, sprawnością językową i szeroką, nierzadko unikatową wiedzą na temat małych ojczyzn. To prawdziwy wysyp literackich talentów. Jesteśmy zachwyceni, że dzieci zaufały nam i podzieliły się z nami swą kreatywnością
Tym bardziej cieszymy się, że w tym gronie znalazła się nasza uczennica. Gratulujemy!

Sprawdź także...