Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIEJSCA NA PODIUM W TURNIEJACH INTEGRACYJNYCH

03-go grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w hali sportowej Zespołu Szkół Samochodowych, odbyły się okolicznościowe, integracyjne zawody: IX Mistrzostwa Miasta w strzelectwie sportowym i IV Turniej Piłki Nożnej. W strzelectwie drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Grzybowski 5a, Gracjan Kijewski 5a. Piotr Lewandowski 5a, Alex Wojciechowski 5d zajęła I miejsce. Zespół piłkarzy: Franciszek Grube 4a, Michał Kłosowski 4a, Tomasz Grzybowski 5a, Gracjan Kijewski 5a, Piotr Lewandowski 5a, Antoni Kuźnicki 5b, Adam Wiśniewski 5b, Bartosz Sudomir 5d, Alex Wojciechowski 5d, Piotr Szulc 5e ukończył zmagania na trzeciej pozycji.
BRAWO!

 

Sprawdź także...