Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

„Zwolnieni z teorii”

Screenshot 20230301 202512 Facebook{multithumb}28 lutego oraz 1 marca gościliśmy w naszej szkole młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych, którzy wspierani przez swoją wychowawczynią p. Magdaleną Rostalska – Król oraz pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej we Włocławku p. Monikę Kramkowską i p. Marcina Gawrońskiego, zaprezentowali uczniom klas ósmych dwa projekty realizowane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z teorii”.  

Pierwszego dnia grupa beCLEANbro przedstawiła problem Szkodliwości narkotyków w społeczeństwie, a drugiego dnia grupa w projektowa Jesteś silniejszy niż głos w twojej głowie omówiła zagadnienia związane ze Stresem i atakami paniki. Dziękujemy wspaniałej młodzieży za przybliżenie naszym uczniom tak ważnych obecnie problemów. 

Sprawdź także...