Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Zbiórka świąteczna dla dziewczynek z Domu Dziecka ,,Paulinka” oraz dla dzieci z Placówki opiekuńczo- wychowawczej ,,Jaś” i ,,Małgosia” w Brzeziu.

20221214 094414{multithumb} 

  Grudzień to miesiąc przynoszący wiele radości, rodzinnego ciepła i dodający wiary na lepsze jutro… To miesiąc świątecznych przygotowań, niosący ze sobą wiele inicjatyw i wspaniałych akcji. Grudzień zagościł również na całego w sercach uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 im. Majora H. Sucharskiego w ZSP nr 1 we Włocławku. Uczniowie wraz z rodzicami wzięli udział w Zbiórce świątecznej dla dziewczynek z Domu Dziecka ,,Paulinka”. Akcja miała na celu obdarowanie prezentami z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci i młodzież z domów dziecka. Dzięki ogromnemu sercu i wsparciu rodziców, uczniów i pracowników szkoły udało się przygotować paczki dla dziewczynek z Domu Dziecka ,,Paulinka” oraz dla dzieci z Placówki opiekuńczo- wychowawczej ,,Jaś” i ,,Małgosia” w Brzeziu. Mamy ogromną nadzieję, że przekazane upominki wywołały wiele uśmiechu na twarzy dzieci.
Koordynatorzy: Sandra Iwańska,  Wioletta Kamińska i Anna Marciniak.

 

mt_gallery: świeta

Sprawdź także...