Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ZAWODY PIŁKARSKO-…STRZELECKIE

{multithumb}Nauczyciele wf Zespołu Szkół Samochodowych z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych (3-go grudnia) zorganizowali integracyjne zawody sportowe w piłce nożnej i strzelectwie sportowym (trenażer Scatt). W skład reprezentacji naszej szkoły weszli chłopcy z klas integracyjnych wzmocnieni kolegami z klasy sportowej 3c, zawsze gotowymi na ekstremalne wyzwania. W strzelectwie najlepszymi w swoich kategoriach wiekowych okazali się: Tomasz Grzybowski (4a) i Aleksander Budindorf (6e). W turnieju piłki nożnej najlepszymi zawodnikami byli Bartosz Sudomir (4d) i Tomasz Grzybowski. W skład zespołu, który uplasował się na trzecim miejscu, wchodzili także obok wyżej wymienionych: Patryk Bryl, Franciszek Floryński, Adam Lubrant, Wojciech Malendowicz, Marcel Szmyt (wszyscy 3c), Franciszek Grube (3a), Gracjan Kijewski (4a), Marcin Sudomir i Oliwier Nakonowski (obaj 6e).
Opiekunami byli: pani Paulina Malendowicz (foto) i Andrzej Karczewski (nauczyciel wf).

 mt_gallery: ZAWODY PIŁKARSKO-STRZELECKIE

Sprawdź także...