Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS ÓSMYCH 23/24r.

Dzisiaj odbyło się w naszej szkole ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS ÓSMYCH.
Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego , a następnie przekazaniem sztandaru uczniom klasy siódmej. Po oficjalnej częsci ósmoklasiści zostali pożegnani przez swoich młodszych kolegów i udali się do klas, aby pożegnać się z wychowawcami oraz odebrać upragnione swiadectwa. Starszych kolegów pożegnali uczniowie klas siódmych pod opieką wychowawczyń. Uroczystość uświetnił chór szkolny, który do występu został przygotowany przez panią Magdalenę Świąder. Dekoracje wykonała pani Agata Dąbrowska-Janiak.

Zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych 23/24

Sprawdź także...