Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

{multithumb}Zachowaj Trzeźwy Umysł to kampania profilaktyczna, do której od wielu już lat włącza się nasza szkoła. W tym roku przebiega ona pod hasłem DorastaMY AsertywNIE! W ramach kampani zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach. Czas wakacji możecie wykorzystać by przygotować prace konkursowe na jedną z poniższych propozycji. Możecie wziąć udział w każdym z trzech konkursów, jeśli tylko macie ochotę! 
Oto propozycje konkursów.
1. Konkurs pocztówkowy –„SPORT TO ZDROWIE – POCZTÓWKA DLA PRZYJACIELA!” – wykonanie pocztówki obrazującej aktywność sportową, którą lubisz i napisanie krótkiej wiadomości wyjaśniającej dlaczego warto uprawiać sport.
2. Konkurs krzyżówkowy – „ROZWIĄŻ KRZYŻÓWKĘ!” rozwiąż krzyżówkę profilaktyczną i podaj hasło
3.Konkurs literacko – plastyczny  „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!”- wykonaj pracę plastyczną lub literacką prezentującą dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według Twoje wyobraźni i kreatywności był wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba).

Szczegóły znajdują się w poniższych plikach i na stronie www.trzezwyumysl.pl

Pocztówka (pdf).

Konkurs literacko – plastyczny (pdf).

Regulamin (pdf)

Sprawdź także...