Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Z życia świetlicy – listopad

{multithumb} 

 

 

Listopad rozpoczęliśmy od przeglądu ulubionych bajek świetliczaków. Wspólnie czytaliśmy najbardziej znane bajki świata. Z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości, przybliżyliśmy sobie historię powstania tego święta oraz postać Józefa Piłsudskiego. Kolejny tydzień upłynął pod znakiem szacunku, życzliwości oraz tolerancji. Rozmawialiśmy o pomaganiu innym oraz o czynach, które zasługują na docenienie drugiego człowieka. Ostatnie dni listopada spędziliśmy na omawianiu tradycji związanych z obchodami katarzynek    i andrzejek. Wróżyliśmy, tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy.

W tym miesiącu wzięliśmy udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka oraz Dnia Pluszowego Misia. Najważniejszym wydarzeniem był Chrzest Świetlicowy, podczas którego zamieniliśmy się w dzielnych Indian! 

 FILMmt_gallery: świetlica_listopad

Sprawdź także...