Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Z życia świetlicy- czerwiec

Collage 20220711 083849 Copy{multithumb}Czerwiec rozpoczęliśmy od świętowania najważniejszego dnia dla wszystkich uczniów- Dnia Dziecka. Były gry, zabawy, tańce i śpiewy. Przez cały dzień świetnie się bawiliśmy. Następnie rozpoczęliśmy temat związany z aktywnością ruchową. Podkreśliliśmy jej znaczenie dla zdrowia, zaproponowaliśmy dzieciom kilka ciekawych aktywności, które mogą wykonać podczas wakacji. Dzień Przyjaciela obchodziliśmy razem z Kubusiem Puchatkiem. Czytaliśmy, oglądaliśmy bajki i rozmawialiśmy o naszych przyjaźniach zarówno z ludźmi, jak i ze zwierzętami. Przyszedł czas na tematykę wakacyjną. Omówiliśmy najważniejsze zasady, których należy przestrzegać będąc nad morzem czy w górach. Wybraliśmy się również w podróż do najpiękniejszych zakątków Europy w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji oraz Grecji. Z okazji Dnia Ojca oraz Dnia Matki, który obchodziliśmy w maju, odbyło się przedstawienie. 24 czerwca pożegnaliśmy wszystkich uczniów, życząc im wesołych i bezpiecznych wakacji. ŚWIETLICZAKI, BAWCIE SIĘ DOBRZE I DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

 mt_gallery:Czerwiec

Sprawdź także...