Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Z ŻYCIA ŚWIETLICY

{multithumb}Z ŻYCIA ŚWIETLICY …
     W marcu udaliśmy się w podróż po kraju poznając najciekawsze zakątki. Utrwaliliśmy i poszerzyliśmy wiadomości o Polsce. Poznaliśmy między innymi warszawskie legendy. Obchodziliśmy uroczyście Dzień Kobiet. Tego dnia był słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci, a dziewczynki otrzymały kwiaty. Kolejnym zagadnieniem, które omawialiśmy było przedwiośnie. W poezji i w piosence szukaliśmy oznak nadchodzącej wiosny.  
Niestety z zaistniałą sytuacją w Polsce wszyscy zmuszeni zostaliśmy do pracy zdalnej. Za pośrednictwem dziennika elektronicznego wychowawcom klas I –III przesłałyśmy kilka propozycji na kreatywne spędzanie czasu wolnego z dziećmi
w domu. Nasze propozycje dostępne są w zakładce – świetlica on line na stronie internetowej szkoły. Kolejne zagadnienia zgodnie z harmonogramem pracy świetlicy umieszczane będą na bieżąco.
Poniżej podajemy linki do stron, z których można czerpać inspiracje oraz adresy stron do utrwalania wiedzy z edukacji polonistycznej i matematycznej.

 1. Co zrobić z rolek po papierze?
  https://mojedziecikreatywnie.pl/2018/06/co-zrobic-z-rolek-po-papierze/?fbclid=IwAR0nAM54EATiQBfRZxB2MQjTfpp2wydkxIUvWUGi1U9BlbW9T-YbhnMB06M
  2. Prace plastyczne – wiosna.
  https://stylowi.pl/bombowa/1841615/prace-plastyczne-wiosna/strona/1
  3. Łamigłówki dla dzieci.
  https://www.dla-dzieci.com.pl/lamiglowki/wykreslanki_dla_dzieci.html
  4. Lista dyktand.
  https://dyktanda.online/app/
  5. Matematyczne zoo.
  www.matzoo.pl

 mt_gallery: zzycia1

Sprawdź także...