Wyniki turnieju szachowego MÓJ PIERWSZY RUCH.

W środę odbyły się zawody szachowego, w którym startowały dzieci z klas 0 – III naszej szkoły.

26-ciu szachistów wystąpiło w siedmiu rundach i zostało sklasyfikowanych w dwóch kategoriach.

Wśród dziewcząt wygrała Gabriela Winna (1b) przed Alkistsis Ntouri (3c)  i Natalią Bagdzińską (2b).

Wśród chłopców najlepszy był Jakub Ho (3c) przed Norbertem Wesołkowskim (2b) i Mikołajem Szymczakiem (1b).

Ponadto startowali: Krystian Bagdziński („0”), Kornel Witkowski, Michał Leśniewski, Franciszek Władecki, Tymoteusz Kupis (wszyscy 1b), Dominik Prejzendanc i Borys Siedlich (obaj 2b), Jan Ho, Tymoteusz Lipiński i Jan Radziszewski (wszyscy 2c), Adam Jackowski i Igor Siedlecki (obaj 2d), Laura Białkowska i Ksawery Mazurek (obaj 2e), Łukasz Słowiński i Karol Chojnacki (obaj 3b), Kamil Małkowski (3c), Szymon Krygier i Igor Mikołajczyk (obaj 3d) oraz Antoni Barański (3e).

Turniej sędziowała pani Maria Chorzępa, a w organizacji zawodów pomagali uczniowie klasy 7a: Maciej Krygier i Oliwier Sznabel. Dyplomy i medale wręczała pani dyrektor Anna Trawińska.