Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Wyniki polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR 2023

 

                       Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów.

W listopadzie odbyła się XVIII edycja Konkursu Informatycznego BÓBR. 

 

Naszą szkołę godnie reprezentowali: 

  • w kategorii SKRZAT: Igor Jaroszewski (IIIb),
  • w kategorii BENJAMIN: Adam Bicz (Vb), Adam Malinowski (Vb), Michał Lewandowski (Vc), Szymon Palke (Vc), Dominik Pietrzak (Vc), Zofia Schweda (Vc), Oskar Walczak, (Vd), Lena Lipińska (VIc), Antoni Radziszewski (VIc), Tymoteusz Sielaszuk (VIc), Robert Andrzejewski (VId), Filip Dymiński (VId), Szymon Groblewski (VId), Adriana Kostrzewska (VId), Aleksander Kostrzewski (VId), Zofia Krygier (VId), Jakub Pasik (VId), Aleksander Piwoński (VId), Szymon Piwoński (VId), Franciszek Boruczkowski (VIe).

Miło nam poinformować, iż Igor Jaroszewski (IIIb) został laureatem I miejsca w kategorii Skrzat, a Franciszek Boruczkowski (VIe) zdobył wyróżnienie w kategorii Benjamin

Wszystkim BOBROM serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym roku!

Sprawdź także...