Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Wyniki  Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego: „Wiosenny spacer ulicami Włocławka” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Włocławek dr. Marka Wojtkowskiego

            ada pruszczyńska 8c11 {multithumb}Z przyjemnością informujemy, że II edycja Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego: „Wiosenny spacer ulicami Włocławka” został rozstrzygnięty!  Celem konkursu było: uwrażliwienie na piękno przyrody w mieście Włocławek, zachęcenie do obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie wiosną, rozwijanie wśród uczniów umiejętności obserwacji przyrody, doskonalenie umiejętności fotografowania oraz zaproponowanie sposobu spędzania czasu wolnego. Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy otrzymali wiele pięknych zdjęć. Przedstawiamy listę laureatów:

I miejsce :

Ada Pruszyńska SP 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Kamil Grzybowski SP 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

II miejsce:

Alicja Grabowska SP 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Mateusz Maślanka SP nr 7 we Włocławku

III miejsce:

 Justyna Chmielewska SP 5

Aleksandra Wietrzycka SP 5

Wilińska Marta SP 22

Wyróżnienia:

Brajan Sowiński SP 5

Laura Wawrzonkowska SP 5

Ponadto, udział wzięli;

Weronika Gondek, Julia Borkowska, Kalina Salach, Śniegowski Jakub,  Wiktoria Zasada, Hubert Węgorowski, Filip Czarniak, Olga Śmiałek, Zuzanna Skrzyniarz, Weronika Trzcińska, Jakub Stępień, Julia Ogrodowska, Bartosz Gruda, Katarzyna Ciężka, Julia Szczepańska, Julia Wróblewska, Julia Gałan, Justyna Jasińśka, Ada Krankiewicz, Małgorzata Lewandowska, Patrycja Budzyńska, Klaudia Młodzianowska, Sandra Jodełka, Alicja Skrzypińska, Bądkowska Natalia, Śmiałek Magdalena, Amelia Podolska

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dyplomy oraz nagrody dla laureatów zostaną przekazane do szkół przed zakończeniem roku szkolnego.

mt_gallery: info

 

Sprawdź także...