Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego dla uczniów klas I-III „Wiosenny spacer ulicami Włocławka”

{multithumb}

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny: „Wiosenny spacer ulicami Włocławka” pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławek dr Marka Wojtkowskiego został rozstrzygnięty!
I miejsce Zofia Krygier SP 20 Mateusz Prajzendanc SP 20
II miejsce Filip Czarniak SP 20 Gabriela Galczak SP 20
III miejsce Jagoda Radwańska SP 20
Na konkurs wpłynęły także przepiękne prace Natalii Radwańskiej, Alicji Strychalskiej i Gabriela Kubiaka. Dzięki talentowi, pasji i zaangażowaniu uczestników konkursu na pracach fotograficznych można podziwiać piękno ciekawych, intrygujących form przyrody w wiosennej aurze na terenie miasta Włocławek. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. Młodym fotografom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.
 
 
 
 

 

 

 

 

Sprawdź także...