Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

WYCIECZKA WIELICZKA – KRAKÓW – OJCOWSKI PARK NARODOWY

{multithumb}W dniach 5-6-7 czerwca odbyła się wycieczka do Wieliczki, Krakowa i OPN, w której wzięli udział uczniowie z klas Ve, VIa, VId, VIIc i IIIb. Pierwszego dnia byliśmy w kopalni soli w Wieliczce. W drugim dniu wycieczki zwiedziliśmy Kraków m.in. Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, Rynek Główny, Sukiennice, Wawel – katedrę, Dzwon Zygmunt oraz Groby Królewskie. Trzeciego dnia zwiedziliśmy Ojcowski Park Narodowy. Przeszliśmy przez Wąwóz Ciasne Skałki i Bramę Krakowską do Ojcowa, spod Maczugi Herkulesa udaliśmy się do zamku w Pieskowej Skale. Wycieczka była bardzo udana a uczestnicy spisali się na medal ?
Aleksandra Młynarkiewicz
Anna Czarnecka
Katarzyna Kurowska
Ewa Budzyńska
Zdjęcia w galerii.

   

Sprawdź także...