Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Wycieczka klasy IIIc do Torunia.

{multithumb}27 października 2021r. wszystko nam sprzyjało: pogoda, dobry humor, pozytywne nastawienie. Do Torunia dojechaliśmy pociągiem i takim środkiem komunikacji wróciliśmy do Włocławka. W teatrze Baj Pomorski obejrzeliśmy spektakl z musicalowym zacięciem. – Jaś i Małgosia. Było to niezwykłe wydarzenie. Potem warsztaty w Toruńskiej Piernikarni Mistrza Bartłomieja. Był spacer po Starym Mieście, które znajduje się na Światowej Liście Dziedzictwa Kultury UNESCO. To najlepiej zachowane, pod względem liczby zabytków, średniowieczne miasto. Na koniec zakup pamiątek, oczywiście również pierników. To miasto ma niewątpliwy urok i atmosferę. Spędziliśmy w nim bardzo miły dzień.

 mt_gallery:Toruń_kl3c

Sprawdź także...